سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
فرزند مرده تواند خفت ، و مال ربوده دیده بر هم نتواند نهفت . [ و معنى آن این است که او بر کشته شدن فرزند شکیبایى دارد و بر ربوده شدن مال طاقت نیارد . ] [نهج البلاغه]
 
امروز: یکشنبه 99 شهریور 30

neobux یکی از بهترین و مطمئن ترین و بزرگترین سایتهای پرداخت به ازای کلیک دنیاست! شاید هم بهترین!!! این سایت بیشتر از  3میلیون کاربر دارد!!!

پیشنهاد میکنم در این سایت بدون دغدغه ثبت نام و شروع به کسب درآمد کنید.

ویژگیهای این سایت:

تعداد کلیک در روز برای اعضای استاندارد: +4

تعداد کلیک در روز برای اعضای ارتقا یافته: +9

حداقل پرداخت: 2$ دلار

اولین پرداخت این سایت 2 دلار،دومین پرداخت 3 دلار، سومین پرداخت 4 دلار، چهارمین پرداخت 5 دلار و تا نهایت هر موقع به 5 دلار رسیدید می توانید درخواست پرداخت در این سایت را بدهید.

نوع پرداخت: پرداخت آنی Instant Payments

پرداخت از طریق: آلرت پی  Alertpay و پی پال paypal

درآمد به ازای هر کلیک عضو استاندارد : 1 تا 1.5 سنت

کلیکهای 1.5 سنتی هم برای اعضای استاندارد وجود دارد اما به ندرت پیش می آید که یک کلیک 1.5 سنتی برای عضو استاندارد وجود داشته باشد!

درآمد به ازای هر کلیک زیر مجموعه: 0.5 تا 1 سنت

درآمد به ازای هر کلیک عضو ارتقا یافته: 1 تا 2 سنت

درآمد به ازای هر کلیک زیر مجموعه: 1 تا 2 سنت

مبلغ مورد نیاز برای ارتقای عضویت: 90 دلار برای یک سال

نکته: پس از ثبت نام و ورود به سایت، برای کسب درآمد و دیدن تبلیغات خود، روی گزینهView  Advertisements کلیک کنید تا تبلیغات خود را مشاهده کنید. حال باید روی تک تک تبلیغات به ترتیب کلیک کنید.
توجه!!!!: در این سایت شما نمی توانید همزمان چند تبلیغ را مشاهده کنید! یعنی باید صبر کنید تا زمان دیدن یک تبلیغ تمام شده، آنوقت روی تبلیغ دیگر کلیک کنید و باید این کار را تا مشاهده همه تبلیغات ادامه دهید

 

ارتقای عضویت مزایای زیادی دارد، از جمله:

ارزش هر کلیک افزایش می یابد و در بعضی سایتها به دو برابر می رسد.

ارزش هر کلیک زیرمجموعه ها هم افزایش می یابد

در روز تعداد کلیکهای بیشتری برای شما در نظر گرفته می شود و گاهی اوقات به سه برابر هم می رسد.

مدت پرداخت برای اعضای ارتقا یافته بسیار کوتاهتر است، مثلا در سایت بسیار معروف NeoBux مدت پرداخت برای اعضای استاندارد حداکثر 10 روز کاری و برای اعضای ارتقا یافته حداکثر 24 ساعت می باشد.

و ....

Referrals اعضاء یا زیرمجموعه: این سایتها به صورت هرمی کار نمی کنند و برای اینکه اعضای خود را افزایش دهند و درآمد بیشتری کسب نمایند یک سطح عضویت در نظر می گیرند و یک لینک عضویت مخصوص، برای من و شما که عضو این سایتها می شویم در نظر می گیرند، و ما باید این لینک عضویت را در اینترنت توسط ساختن وبلاگ و سایت و چت و ایمیل و دیگر راههای تبلیغاتی پخش کنیم و کسانی که توسط لینک عضویت ما عضو این سایتها شوند به عنوان Referral یا زیرمجموعه ما در نظر گرفته می شوند! و این اعضائ علاوه بر اینکه برای خود شروع به کسب درآمد می کنند برای ما هم درآمد زا هستند و معمولا 50 تا 100 درصد درآمد این اعضاء به حساب ما هم واریز می شود.

Buy Referrals : در بعضی از این سایتها می توانید توسط این گزینه زیرمجموعه فعال و دائمی بخرید.

Rent Referrals : در بعضی از این سایتها می توانید توسط این گزینه زیرمجموعه فعال به مدت یک ماهیانه اجاره کنید.

یک پیشنهاد مهم: دوستان عزیز همانطور که متوجه شدید هر چقدر Referral بیشتری داشته باشید، درآمد شما در این سایتها بیشتر خواهد بود، پس سعی کنید حداقل یک سایت یا وبلاگ به زبان انگلیسی و یک سایت یا وبلاگ به زبان فارسی طراحی کنید و لینکهای عضویت خود را در این سایتها قرار دهید، تا referral بیشتری بگیرید و به امید خدا درآمد خوبی هم کسب کنید.

 

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید


 نوشته شده توسط مرتضی در شنبه 88/8/2 و ساعت 11:4 عصر | نظرات دیگران()
درباره خودم
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 5
بازدید دیروز: 6
مجموع بازدیدها: 12447
فهرست موضوعی یادداشت ها
آرشیو
جستجو در صفحه

لوگوی دوستان
خبر نامه